Coral Mine 30pak.

Coral Mine 30pak. Maximize

Coral Mine 30pak.

Koralų kalcis sudaro organizme šarminę terpę, normalizuoja rūgščių bei šarmų balansą. Mokslininkai jau seniai nustatė, jog šarminė terpė turi gyvybiškai svarbią įtaką normaliam ląstelių, tad ir viso organizmo, funkcionavimui.

More details

Coral Mine 30pak.

Prekyboje: Yra

100 vnt.

Kiekis, vnt: X

26Eur

=
26Eur

Tiekėjo informacija

Koralų mineralai
70 proc. žmogaus organizmo sudaro vanduo, be to, kraujas, limfa, seilės, gleivinės pasižymi šarmine reakcija (sveiko žmogaus pH apie 7,4). Sumažėjus pH, t. y. padidėjus rūgštingumui, sutrinka imuninė reakcija, greičiau dauginasi į kraują patenkantys virusai ir bakterijos, blogai pasisavinami vitaminai bei mikroelementai, atsiranda kraujagyslių, širdies, kraujo ligų ir daug kitokių organizmo patologijų, įskaitant onkologines ligas. Vienas iš pagrindinių mūsų organizmo elementų yra kalcis. Kai jo trūksta, galima susirgti daugiau nei 150 sunkių ligų, labiausiai nuo kalcio trūkumo šiomis ligomis serga vaikai, nėščiosios, vyresni kaip 40 metų žmonės.
Koralų kalcis prisodrina vandenį veikliu jonizuotu kalciu. Kasdien vartojant tokį vandenį:
• pasiekiamas optimalus kraujo pH;
• sumažėja tikimybė susirgti širdies ir kraujagyslių bei virškinamojo trakto ligomis;
• duodamas atkirtis artritui, raumenys ir sąnariai tampa elastingesni, atkuriama normali kaulų bei kremzlinių audinių struktūra;
• pagerėja kraujo apytaka centrinėje nervų sistemoje bei kituose organuose ir audiniuose, normalizuojamas kraujospūdis bei cukraus kiekis kraujyje;
• kraujas geriau aprūpinamas deguonimi;
• išvalomi inkstai, virškinamasis traktas bei kepenys.
Vienoje koralų kalcio pakuotėje yra 30 (arba 12) paketėlių po 1 g.
Sudėtis (vieno paketėlio): 994 mg smulkinto koralo, turinčio apie 70 gyvybiškai būtinų elementų (tarp jų kalcio – 34,6 proc., magnio – 21,6 proc., titnago – 1,37 proc., taip pat natrio, sieros, geležies, kalio, fosforo, jodo, fluoro, bromo, mangano, chromo, boro, anglies, cinko, seleno, platinos, sidabro, vario, chloro, aukso, molibdeno ir kt.), L askorbino rūgšties (5 mg), sidabro (1mg).
Vartojimas: įdėti 1 koralų kalcio paketėlį į 1,5 l butelį filtruoto arba distiliuoto vandens, po minutės jį jau tinka vartoti. Gerti vietoj įprasto geriamojo vandens. Galima dėti paketėlius su kalciu į kompotus, arbatą, bet kuriuos negazuotus gėrimus. Nevirinti.

Kam vartoti koralų kalcį?
Koralų kalcis sudaro organizme šarminę terpę, normalizuoja rūgščių bei šarmų balansą. Mokslininkai jau seniai nustatė, jog šarminė terpė turi gyvybiškai svarbią įtaką normaliam ląstelių, tad ir viso organizmo, funkcionavimui. Taip pat žinoma, jog visi organizme vykstantys mainų procesai vyksta naudojant kalcio jonus. Su maistu bei vandeniu gaunamas kalcis paprastai yra biologiškai mažai aktyvus. Todėl svarbus koralų kalcio pranašumas – kad jis gerai pasisavinamas: kontaktuodamas su vandeniu, koralų kalcis jonizuojasi ir tampa lengvai prieinamas ląstelėms pasisavinti.

 

Kaip gerti?

Dieną pradėti nuo 1-2 stiklinių vandens. Ypatingai gerai gerti šiltą koralinį vandenį CORAL-MINE (į paruošto koralinio vandens stiklinę įpilti truputį karšto virinto vandens):
1) sergant,
2) esant silpniems inkstams, kepenims ir plaučiams (jie nemėgsta šalčio).
3) gripuojant, peršalus;
4) esant sąnarių, raumenų, slankstelių, kaulų, raiščių skausmams, įtrukimams, patempimams, lūžių, kraujotakos sutrikimų atvejams:
5) reikalingas priešvirusinėje ir antiparazitinėje programoje;
6) žarnyno bei virškinimo trakto sąstingio programoje;

Išgėrus koralinį vandenį, valgyti galima po 30-45 minučių.


Taip pat galima 30-45 minučių prieš visus valgius išgerti 1 stiklinę vandens. Pvz., prieš gaminant valgį, išgerti stiklinę. Kol valgis bus paruoštas, jau ir bus praėjęs tas laikas. Ypatingai svarbu koralinio vandens stiklinę prieš valgį gerti žmonėms su padidintu skrandžio rūgštingumu, esant opoms ar viršsvoriui.