Digest Able 90kap.

Digest Able 90kap. Maximize

Digest Able 90kap.

tai 100% pagalbos virškinimo procesus rekonstrukcijos virškinimo trakte.

More details

Digest Able 90kap.

Prekyboje: Yra

97 vnt.

Kiekis, vnt: X

27Eur

=
27Eur

Tiekėjo informacija


Produkto registracija :
{šie sertifikatai yra išduoti remiantis Inspekcijos ataskaita, kuriuos išduoda sertifikavimo centras "Baltsert"}
1.Registruotas Europos Sąjungos Šalyse-Pagal Europos Sajungos Parlamento ir higienos maisto produktų departamento Nr.:852/2004.Atitikties sertifikatas No.P-267 ir No.P-268
2.Registruotas LR notifikuotų papildų registre.
Platintojas:“Coral Club Internacional“
Produktas tiekiamas:
iš “Coral Club Internacional“ Europos Sąjungoje atstovybių(Latvija,Lenkija,Italija...)


P.S.Maisto papildas:
-Skirtas Maisto praturtinimui;
-Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas;
-Neviršyti rekomenduojamos paros dozės;
-Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje;
-Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių;
-Įsigyjus homeopatinį produktą papildą Savigydos tikslais,
atsakomybe neša pats vartotojas;
-Papildus užgerkite tik švariu,drugnu vandeniu;
-Prieš vartodami homeopatinį produktą papildą pasitarkite
su Jus gydančiu gydytoju ;
-Produktas NERECEPTINIS;
«DigestAble» - unikalus gamtos naujas produktas, kuris yra subalansuotas derinys augalų virškinimo fermentai. Taikant šią integruotą produktų padeda normalizuoti virškinimo procesą virškinimo trakto.DigestAble pažįstami daugeliui vartotojų Programa Colo-Vada Plus ", kaip 3-ojo etapo organizmo valymo elementas. Dabar DigestAble prieinamas kaip atskirą produktą, būtina visiškai atkurti sveiką virškinimo sistemą.Kodėl mes valgome? Nuo fiziologinės požiūriu, visų pirma, siekiant užtikrinti įstaigos būtina baltymų, riebalų, angliavandenių. Tai yra normalus ir subalansuotas darbas visų organų ir audinių garantija, taigi ir sveikatai.Norint tapti "plyta sveikatai», maistas turi būti suardomas ir panašių mūsų kūno. Tačiau šis procesas vyksta su fermentų dalyvavimas. Jei yra fermentų trūkumas, kas būtų sveikas, sveikas ir kokybiškas maistas nebuvo suvartoti, kai ji nėra suvirškinamas, todėl negali virškinti, o tai reiškia, organizmo ląstelės negauna maistinių medžiagų, siekiant užtikrinti normalų funkcionavimą. Dėl virškinimo fermentų trūkumas kalbėti simptomai, tokie kaip nusiminimas į skrandį po valgio, vidurių pūtimas, vidurių pūtimas, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas, ir ttŠis produktas turi daug privalumų:• papildo virškinimo fermentų trūkumą;• gerina virškinimą ir medžiagų irimą maistinių medžiagų organizmas;• Skatina normalizuoja mikroflorą iš virškinimo trakto;• Reguliuoja rūgščių-šarmų pusiausvyra organizme;• normalizuoja visą virškinimo sistemos darbą;• Mažina uždegimą ir virškinamojo trakto organų.

Kai kurių fermentų, priklausančių produktas «DigestAble» Action:Amilazė - pagal šio fermento Veiksmas prasideda virškinimo procesas burną. Pagal amilazės veiksmai yra krakmolo paversti gliukozės, ty procesas angliavandenių. Tada skrandžio ir dvylikapirštės žarnos, kur darbo fermentų skrandžio sulčių ir kasai virškinti baltymus ir riebalus.

Lipazės - fermentų sintezės dėl riebalų suskaidymas kasos. Be aktyvios formos lipazės patenka į dvylikapirštės ir plonosios žarnos, kuris skaido riebalus į glicerolis ir daugiau maisto riebalų rūgštys.

Papaino - «daržovių pepsino» papaja bus virškinti baltymų maisto. Skirtingai pepsino ir papaino yra aktyvus rūgšti, neutrali ir šarminės terpės, ty, bet skrandžio sulčių rūgštingumą.

Laktazės - iš plonojo žarnyno, kuris nutraukia laktozės (pieno cukraus fermentus), yra būtini pieno produktų virškinimą ir palaikyti virškinimo sistemos būklę.DigestAble - tai 100% pagalbos virškinimo procesus rekonstrukcijos virškinimo trakte.

Forma spaudai: kapsulių (90 vnt.).

Sudėtis 1 kapsulėje: 3.400 vienetų amilazės, proteazės 12.500 vienetų, 4,5, lipazės 72 vienetų, Maltos, diastaea 405 vienetų, alfa-galaktozidazės 140 vienetų, 4.50 vienetų Glucoamylase, proteazės 3,0 10,70 vienetų 200 vienetų celiulazė, invertazę 50 U, papaino 250,000 vienetų, 1.280.000 vienetų Bromelain, Lactase 250 vienetų.Pagalbinės medžiagos: cukrinių runkelių milteliai, želatina, vanduo.

Vartojimas: Suaugusiems vartoti 1 kapsulę 2-3 kartus per dieną valgio metu.