Cascara Sagrada 100tab.

Cascara Sagrada 100tab. Visas vaizdas

Cascara Sagrada 100tab.

Palaiko nervų sistemos funkciją; Palaiko kepenų ir virškinimo organų,tulžies pūslės funkciją; Palaiko kepenų funkciją vartojant cheminius vaistus,alkoholį ir veikiant virusams bei toksinams;

Smulkiau

Cascara Sagrada 100tab.

Prekyboje: Nėra

Kiekis, vnt: X

16.5Eur

=
16.5Eur

Tiekėjo informacija Į krepšelį

Amerikinis šaltekšnis nuo seno žinomas Vidurio ir Šiaurės Amerikos gyventojams. Jo žievės nuoviras vartotas kaip vidurių laisvinamoji ir priešuždegiminė priemonė.

Cascara Sagrada – natūralus šaltekšnio produktas. Jis laisvina vidurius ir reguliuoja žarnyno, ypač storosios žarnos, raumenų tonusą, aktyvina visos virškinimo sistemos sekreciją ir žarnyno peristaltiką.

Šaltekšnis švelniai valo žarnyną ūmaus, lėtinio, atoninio ar spazminio vidurių užkietėjimo atvejais. Gali būti vartojamas sergant hemorojumi, tiesiosios žarnos įtrūkimų atvejais, formuoja minkštas, susierzinimo nekeliančias išmatas, kartu skatina žarnyno gleivinės gijimą.

Laisvinamasis šaltekšnio poveikis jaučiamas po 8–10 valandų, todėl jį reikėtų gerti nakčiai. Toks ilgas latentinis periodas aiškinamas tuo, kad antraglikozidai nėra aktyvūs vos jų išgėrus. Storajame žarnyne jie suskyla į emodiną ir chrizofaninę rūgštį, kurios kelia storosios žarnos tonusą, skatina peristaltiką, taip padėdamos judėti išmatoms. Dėl emodino ir chrizofaninės rūgšties poveikio storojoje žarnoje lėčiau rezorbuojasi skysčiai, didėja ir skystėja išmatos, viduriai dar labiau palaisvėja.

Rauginės šaltekšnio medžiagos saugo gleivinę nuo uždegimų, aktyviai naikina bakterijas. Sąveikaudamos su žarnyno gleivine, malšina skausmą, aptraukia gleivinę apsaugine plėvele, kuri trukdo plisti uždegimo židiniams.

Eteriniai aliejai dezinfekuoja, malšina skausmą ir tonizuoja. Slopina daugelio skausmą sukeliančių mikroorganizmų veiklą, stabdo rūgimo ir puvimo procesus žarnyne. Eterinių aliejų sudėtyje esantys polifenolai skatina tulžies išsiskyrimą, kepenų sekrecinę ir antitoksinę funkcijas, normalizuoja tulžies išsiskyrimą, kartu su tulžimi aktyvina cholesterolio ir toksinių medžiagų šalinimą.

Pagrindinės produkto Cascara Sagrada savybės:.
• reguliuoja tuštinimąsi;
• slopina skausmą ir uždegimą žarnyne;
• šalina iš organizmo toksinus;
• normalizuoja virškinimo sistemos veiklą.