First Food 90kap.

First Food 90kap. Visas vaizdas

First Food 90kap.

First Food 90kap.

Prekyboje: Yra

96 vnt.

Kiekis, vnt: X

34Eur

=
34Eur

Tiekėjo informacija

Aktyvina organizmo gynybines galias.
• Gaunamos iš karvių per pirmąsias 36 valandas po apsiveršiavimo ir džiovinamos naudojant specialią technologiją, kuri leidžia išsaugoti biologiškai aktyvius komponentus.

Pagrindiniai komponentai
Krekenos (priešpienis) – tai pirmasis žinduolių (taip pat ir žmonių) maistas, kuris suteikia naujagimiui apsaugą pirmosiomis gyvenimo dienomis – kai jis yra labiausiai pažeidžiamas. Priešpienis turi neįkainojamą vertę kūdikio nuosavo stipraus imuniteto, gero virškinimo ir sveikos mikrofloros formavimuisi.
Karvių krekenos – koncentruotų imuninių baltymų (imunoglobulinų, interferonų ir laktoferinų) šaltinis; jų kiekis vėliau gaminamame piene žymiai sumažėja. Šie krekenose esantys baltymai padeda efektyviai sustiprinti ar atstatyti nusilpusią imuninę sistemą, apsaugoti ir atstatyti virškinimo trakto gleivinę, apsaugoti organizmą nuo patogeninių virusų ir mikrobų.
Krekenose taip pat yra kalcio ir fosforo, vitaminų А, Е ir D, kurie reikalingi gleivinių apsaugai.

Kaip vartoti
Po 3 kapsules per dieną valgio metu.

Sudedamosios  dalys:
karvių krekenos 480 mg, pagalbinės medžiagos.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nerekomenduojama vartoti esant jautrumui kuriai nors šio produkto sudedamajai daliai.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių vietoje, ne aukštesnėje kaip 25oC temperatūroje, gamintojo pakuotėje.

Geriausias iki (pabaigos): žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas: „Bio International, Inc.“, JAV

Importuotojas: UAB „Baltijos koralų pasaulis“, Lvovo g. 89 / Linkmenų g. 1, 08104 Vilnius