Coral Kelp 60 kaps.

Coral Kelp 60 kaps. Visas vaizdas

Coral Kelp 60 kaps.

Coral Kelp 60 kaps.

Prekyboje: Yra

96 vnt.

Kiekis, vnt: X

14Eur

=
14Eur

Tiekėjo informacija

• Japonijos jūrų dumbliai ir žinomi augaliniai antioksidantai gerina širdies ir kraujagyslių, virškinimo sistemų veiklą, gerina organizmo detoksikaciją.
• Japonijos jūrų dumbliai – turtingas organinio jodo šaltinis.

Pagrindiniai komponentai
Japonijos jūrų dumblių ekstraktas
Šie dumbliai yra vieni naudingiausių rudadumblių, kurių sudėtyje daugybė naudingų medžiagų: baltymų, mineralų (jodo, kalio, natrio, sieros, silicio), vitaminų A, C, D, E, В grupės, PNRR ir kt. Ląstelienos ir alginatų dėka gerina žarnyno darbą, padeda pašalinti toksinus. Kaip jodo šaltinis labai naudingi skydliaukės sveikatai palaikyti.
Paprastųjų erškėčių vaisių ekstraktas
Paprastųjų erškėčių vaisiuose yra 10 kartų daugiau vitamino С, nei juoduosiuose serbentuose ir 100 kartų daugiau, nei obuoliuose. Gerina medžiagų apykaitą, didina atsparumą infekcijoms, stiprina imunitetą.
Imbierų šaknų ekstraktas
Tai gamtinis antioksidantas, padedantis palaikyti fizinį aktyvumą. Padeda sumažinti per didelį cholesterolio kiekį ir taip stiprina kraujagysles ir gerina jų sveikatą, gerina virškinimo funkciją, padeda efektyviai detoksikuoti organizmą.

Kaip vartoti
Po 1 kapsulę 1–2 kartus per dieną valgio metu.

Sudedamosios dalys:
Japonijos jūrų dumblių ekstraktas 180 mg, paprastųjų erškėčių vaisių ekstraktas 150 mg, imbierų šaknų ekstraktas 20 mg, pagalbinės medžiagos.